Hakkımızda

ENERJİ ÇELİK HALAT HAKKINDA

30 yılı aşkın bir süredir çelik halat sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, neredeyse tüm sektörlerde ve endüstrilerde dünyanın önde gelen üreticilerinin çelik tel halat çözümlerini tedarik etme, tasarlama ve üretme konusunda uzmanlaşmıştır.

Enerji Çelik Halat olarak, her zaman hizmet seviyesi beklentilerinin üzerinde istenen nihai sonucu sağlamak için alıcılar, mühendisler, mimarlar, tasarımcılar ve proje yöneticileri ile yakın bir şekilde çalışır. Çelik Halat konusunda tutkuluyuz ve müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmaya ve onların tedarik zincirlerinin ayrılmaz ve güvenilir bir parçası olmaya çalışıyoruz. Satışını yaptığımız tüm tel halatlarımızın, bağlantı parçalarımızın ve düzeneklerimizin testlerinin ve kalite onay belgelerinin geçerli standartları sağlamasını ve ekipmanlarımızın kullanılarak en yüksek endüstri toleranslarında çalışmasını önemsiyor ve bu alanda müşterilerimize ek değer katıyoruz.

Satışını yaptığımı ürünlerin kullanıldığı alanlar ve sektröler;

Liman, Asansör, Demir Çelik, Maden, Balıkçılık, İnşaat, Vinç İmalat, Sondaj, Mermer, Dış Cephe Asansörleri, Proje Yük Taşımacılığı, Zemin Teknolojileri, Mobil Vinç, Kule Vinç, Denizcilik, Çimento, Teleferik, Petrol-Gaz gibi sektörler en fazla kullanım alanlarına sahip olmaktadır. Bunun dışında dolaylı veya doğrudan kullanan birçok alanda kullanılmaktadır.

Ankara Ostimdeki iş yerimizden dünya çapındaki güvenilir ortaklardan oluşan bir ağ ile, talebiniz ve konumunuz ne olursa olsun olağanüstü teslim süreleri ve ustalıkla yönetilen teslimat programları sunabileceğimizden eminiz. Son derece özverili ve kararlı ekibimiz için yeni ve heyecan verici fırsatların ortaya çıkmaya devam etmesini sağlamak için büyüme hızımızı 2023 ve ötesine kadar sürdürmek ve hızlandırmak için güçlü bir vizyona sahibiz.

Tüm kıtalara düzenli olarak harika ürünler ve hizmetler sunuyoruz.

Enerji Çelik Halat olarak, müşterilerimiz için yüksek kaliteli ürün tedarik etmenin önemini anlıyoruz, bu nedenle dünyanın neresinde olursa olsun müşterilerimize aynı güler yüzlü hizmeti sunmayı seçiyoruz.

Engin teknik bilgimiz bizi endüstride bir kaynak haline getirdi. Ancak bizi birçok firmadan ayıran, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamamız ve çelik tel halat, bağlantı parçaları ve diğer ürünlerdede tedarikçisi olduğumuz çözüm ortaklarımızın ürünlerinin kalitesi ile başarılı hizmet anlayışıdır. Biz, Sadece kaliteli ürünler tedarik etmek için değil, müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve en iyi çözümü bulmak için çalışıyoruz.

Uzun vadeli harika ortaklıklar kuruyoruz ve işinizi tanımak ve ihtiyaçlarınızı anlamak istiyoruz. 

En iyi hizmeti vereceğimize inanıyoruz, Sadece satış yapmak değil amacımız, bilgi birikimimizi özel bir kişisel hizmet durumuna getirmek ve İşinizi ve uygulama(lar)ınızı anlamak için ekstra yol kat etme sözü veriyoruz. En iyi tel halat çözümlerini tedarik ederek projelerinizde başarılı olmanız için sürekli çalışıyoruz.

Tüm sorularınız için lütfen +90 (312) 354 92 85 - 354 92 86 veya satis@enerjicelikhalat.com adresinden bizimle iletişime geçin.